Hakkımızda | Yılmaz Makina

KURUMSAL


Hakkımızda

1979 yılında YILMAZ MAKINA SAN. VE TİC.LTD ŞTİ. olarak faaliyete başlamıştır. Toplam 16.000 m2 lik alana sahip, paketleme makinaları üreten firmamız gıda, ilaç, kimya, kozmetik vb. sektörlerindeki seçkin müşterilerine hizmet vermektedir.

Üretimini gerçekleştirdiği 65’ in üzerindeki değişik model makinaları ve size özel çözümleri ile Yılmaz Makina “Paketlemede Çözüm Ortağınız” olma noktasında bir Dünya Markasıdır.

Yılmaz Makina genç ve dinamik kadrosuyla, teknolojik gelişmelere açık, piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilecek son teknolojisiyle ve kalite belgeleriyle hizmet vermektedir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yılmaz Makina olarak her zaman kaliteli ürün ve güvenilir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Çalışmalarımızda kalite, iş sağlığı ve güvenliği ve çevre sağlığı konularını ön planda tutarak, üst yönetimce desteklenen, çalışanlarımızca benimsenen kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerini oluşturarak sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

Tüm üretim ve faaliyetlerimizde İş Sağlığı, Güvenliği ve Çevre konularında riskleri değerlendirerek, güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak ve bunu sağlayıcı koruyucu önlemleri almaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Yurtiçi ve yurtdışı piyasasında bulunduğumuz saygın konumu daha yüksek seviyelere taşımak için;

• İlkeli rekabet,

• Kaliteli üretim,

• Sürekli gelişim ve inovasyon,

• Tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı iş ortaklarımız olarak görmek,

• Yasa ve yönetmeliklere uygun hareket etmek,

• Bilim ve Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişimi sağlamak, vazgeçilmez ilkelerimizdir.

Yüksek kalitede ürünler sunarak en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayıp, doğru planlama yaparak kaynak ve zaman israfını önleyeceğimizi, üretimden montaj aşamasına kadar uyguladığımız süreçlerin performansını bütün sahalarda izleyerek ve takip ederek sektörde lider konuma ulaşmayı, standartlara uygun; en uygun kalitede, ekonomik, güvenli ve hatasız ürün ve emniyetli hizmet sunmayı, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanlarımızın, daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini yükseltmeyi, verilen eğitimlerle çalışanlarımızı ve sistemimizi sürekli geliştirmeyi ve tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ediyoruz.

 

ÜRETİM

 

110 kişiyi aşkın çalışanıyla, bilinen en yüksek teknolojiyi kullanarak ve seçerek üretim yapan firmamız kendi bünyesindeki AR-GE departmanı ile özgün tasarımlarını hayata geçirmektedir.

Tasarım bizim için bir sistemin nasıl göründüğü değil nasıl çalıştığıdır. Dolayısıyla tasarımlarını bilgisayar destekli programlar (CAD) ile gerçekleştiren AR-GE mühendisleri yine bilgisayar destekli mühendislik programlarını (CAE) kullanarak tasarımı yapılan sistemlerin statik, kinetik, kinematik, mukavemet ve ısıl analizlerini gerçekleştirmektedir.
Tasarlanan sistemlerin imalatında da aynı hassasiyeti gösteren firmamız; kullandığı CAM programlarının desteği ile en son teknolojiye sahip CNC tezgâhları ile üretimini gerçekleştirmektedir.
Firmamız tasarım ve üretimde gösterdiği hassasiyet ve titizliği kendi üretimi olmayan Elektrik, Elektronik ve Mekanik malzemelerin seçiminde de göstermektedir. Dünyaca kalitesini ispatlamış 1.sınıf markaları makinelerinde tercih eden firmamız aynı zamanda bünyesinde ayrı bir Elektrik-Elektronik AR-GE departmanı bulundurmaktadır.
Mekanik ve elektroniğin birleşimi mekatronik makineler ve tesisler imal eden firmamızda kalite kontrol sonrası sevkıyata hazır hale gelen makine ve tesislerimizin tümü CE sertifikasına sahiptir.

Sizin Ürününüz

Aşağıdaki formu doldurarak talep ettiğiniz ürünü tanımlayın.


Firma E-Posta Ürün Açıklamaları Dosya Ekle (rar, zip)
Ad Soyad Telefon Güvenlik Kodu
Captcha